Angielski Helen Doron

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10B, Tarnobrzeg

Już od 35 lat na świecie i 20 lat w Polsce specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzieży. Uczymy metodą Helen Doron, opracowaną przez brytyjską lingwistkę. Cechuje nas wysoka jakość świadczonych usług i efektywność.

Helen Doron Early English (HDEE) jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Poza aspektem skutecznej nauki języka obcego podkreślenia wymaga fakt, że dzieci uczęszczające na zajęcia w HDEE, dzięki niestandardowym lekcjom, są bardzo rozwinięte społecznie i łagodnie wchodzą w okres przedszkolny i szkolny.

Międzynarodowa sieć szkół językowych Helen Doron Early English obecna jest w ponad 30 krajach świata. W Polsce w naszych Centrach HDEE uczy się 26 tysięcy dzieci – to małe miasteczko bardzo szczęśliwych ludzi.

Angielski metodą Helen Doron to …

  • kontakt z językiem 14 razy w tygodniu uzyskany dzięki specjalnie opracowanym nagraniom na płytach CD,
  • cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej pełna ogólnorozwojowych gier i zabaw (w tym prac manualnych),
  • nauka wyłącznie w małych grupach (od 4 do 8 osób),
  • możliwość obecności rodzica podczas zajęć,
  • internetowy Kangi Club – multimedialna platforma gier wspierających opanowanie słownictwa,
  • możliwość rozpoczęcia nauki już od 3 miesiąca życia i kontynuowania jej do 18 roku życia.

Jak uczymy?

SKUTECZNIE. Dzieci poprzez częsty kontakt z angielskim, („osłuchiwanie”) nie przeżywają stresu związanego z mówieniem w obcym języku. Są otwarte na świat a pełne zdania w języku angielskim pojawiają się u nich już w pierwszym roku uczenia.

Dlaczego mam wybrać Helen Doron?

Helen Doron to unikalna metoda nauczania języka angielskiego. Dzięki specjalnie opracowanym metodycznie kursom dzieci, poprzez osłuchiwanie, mają kontakt z językiem aż 14 razy w tygodniu! Ponadto cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej daje pozytywne wzmocnienie i utrwalenie (poprzez zabawę) wszystkich nabytych wiadomości i umiejętności. (Śpiewanie piosenek, deklamowanie wierszyków, reagowanie na polecenia nauczyciela itd.).

Metoda Helen Doron wykorzystuje skupienie się na rozwoju sensoryczno-motorycznym. To dlatego nasi uczniowie podczas lekcji (i później w domu) podskakują, tańczą i śpiewają równie często jak lepią kleją i rysują tworząc kreatywne kolaże. Dzieci te są bardzo rozwinięte społecznie i bezstresowo wchodzą w etap przedszkolny.

angielski - angielski dla dzieci - metoda helen doron

Galeria