Grupa Woda

ul. Wyspiańskiego 3/47, Tarnobrzeg

Jesteśmy pasjonatami wody, grupą przyjaciół połączonych wspólną pasją, Jeziorem Tarnobrzeskim, miejscem, z którym od początku jesteśmy szczególnie związani, realizując nad nim praktycznie wszystkie możliwe aktywności. Grupą osób, która po latach osobistych doświadczeń, postanowiła połączyć swe siły i doświadczenia, dając Państwu pierwszą kompleksową ofertę wypoczynku na najwyższym poziomie, proponując wszystkie możliwe atrakcje samego jeziora, jak i najbliższej okolicy, zarówno latem jak i zimą.

Są wśród nas doświadczeni instruktorzy i animatorzy, opiekunowie i ratownicy, pod okiem których przeżyjecie Państwo moc niezapomnianych wrażeń.

Jako profesjonalne biuro podróży organizujemy przez cały rok wypoczynek dla dzieci i młodzieży, obozy i półkolonie sportowe, żeglarskie i narciarskie, zielone szkoły i wyjazdy integracyjne nad Jeziorem Tarnobrzeskim i na Mazurach.

Praktycznie przez cały rok pływamy też po morzach, szczególnie Bałtyku, Adriatyku i Śródziemnym, specjalizując się w organizacji dużych flotyllowych rejsów integracyjnych dla zorganizowanych grup ale i mniejszych, tych mniej zorganizowanych, rodzinnych, okolicznościowych czy czysto szkoleniowych. Naszą kadrę tworzą doświadczeni kapitanowie i instruktorzy, świetni i oddani sprawie ludzie, potrafiący w sposób ciekawy i bezpieczny zarażać żeglarskim bakcylem kolejne załogi.

rejsy po jeziorze tarnobrzeskim - rejsy morskie - półkolonie żeglarskie - wycieczki szkolne na wyspy szczęśliwe - rejsy integracyjne - rejs po grecji - rejs po bałtyku - fitness rejs - rodzinne wakacje pod żaglami - kursy żeglarskie - kursy motorowodne - zielone szkoły - wynajem pola namiotowego nad jeziorem tarnobrzeskim - wynajem domków nad jeziorem tarnobrzeskim - atrakcje - półkolonie - jezioro tarnobrzeskie