Skrzypce

Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg

Skrzypce

Najważniejsze informacje

Organizator Yamaha Szkoła Muzyczna
Miejsce Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 6 lat

Zajęcia Skrzypce organizowane są przez Yamaha Szkoła Muzyczna. Odbywają się w Yamaha Szkoła Muzyczna (ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci, młodzieży (wiek od 6 lat).

Informacja od Organizatora

Nowoczesna nauka gry na skrzypcach dla dzieci od 6 roku życia Zróżnicowana oferta utworów muzycznych od renesansu i baroku, poprzez klasykę i romantyzm, do folkloru, rocka i popu.

Materiały dydaktyczne złożone z podręczników i akompaniamentów (playbacków) opracowanych w standardzie XG (pliki MIDI), oferują bardzo atrakcyjną i motywującą formę lekcji. Alternatywną formą dostępu do akomponiamentów są płyty CD. Obie formy pod okiem doświadczonego nauczyciela pozwalają na głębokie wniknięcie i zrozumienie treści muzycznej przez ucznia. Akompaniamenty kształcą umiejętność gry zespołowej i przyśpieszają proces nauki. Edukacja przez "mini utwory" daje poczucie sukcesu niemal od pierwszej chwili, co jest niezwykle motywujące na kolejnych etapach nauki. Poza tym, to prawdziwa satysfakcja i radość z grania tak, jakby grało się w prawdziwym zespole. Nauka odbywa się w systemie grupowym oraz indywidualnym.

Uczniowie w klasie skrzypiec mają dalszą możliwość rozwijania swoich zdolności i umiejętności w zespołach muzycznych lub orkiestrach instrumentalnych.

Więcej informacji na stronie Szkoły Muzycznej Yamaha.