Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnobrzega do wzięcia udziału w Mobilnej Grze Miejskiej, która rozpocznie się z początkiem czerwca i trwać będzie aż do końca sierpnia. Wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla uczestników gry kilkadziesiąt zadań, a dla najbardziej aktywnych czekają nagrody.

Po okresie lockdown’u i siedzenia w czterech ścianach chcemy zaoferować Wam trochę rozrywki i ciekawej alternatywy dla spędzania wolnego czasu. Gra jest skierowana do każdego kto mieszka w Tarnobrzegu i okolicach, bez względu na wiek!

Na czym polegać będzie gra?

Udział w grze polega na wykonywaniu zadań, za które otrzymuje się wirtualne odznaki oraz punkty. Te ostatnie można będzie wymienić na nagrody ufundowane przez organizatorów i partnerów wydarzenia.

Zadań będzie wiele i z różnych kategorii, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Za ich wykonanie będą przyznawane odznaki m.in. Lokalnego Przewodnika, Hrabiego, Konesera Sztuki, Włóczykija, a nawet Zombie. Aby je zdobyć trzeba będzie udać się we wskazane lokalizacje, odwiedzić wybrane miejsca, wykonać specjalne zadanie przygotowane przez organizatora lub zaangażować się społecznie. Potwierdzeniem wykonania zadania będzie zeskanowanie specjalnie przygotowanego kodu QR.

Na uczestników czekają nagrody

Dzięki zaangażowaniu wielu firm, instytucji i organizacji pozarządowych, oprócz dobrej zabawy dla uczestników przewidziane zostały dla również nagrody takie jak m.in.:

  • Vouchery do restauracji, kawiarnii i na różne usługi od lokalnych firm,
  • Gadżety, upominki i nagrody rzeczowe, np. aparat fotograficzny,
  • Bilety do kina i na inne wydarzenia kulturalne,
  • Rejsy po Jeziorze Tarnobrzeskim.

Pula nagród cały czas rośnie, a ich lista będzie na bieżąco publikowana na stronie wydarzenia. W celu odebrania nagrody konieczna będzie wymiana punktów uzbieranych podczas wykonywania zadań i zdobywania odznak.

Jak dołączyć do gry

Dołączenie do gry nie jest skomplikowane, może to zrobić każdy kto posiada telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją mobilną Tu Tarnobrzeg. Aplikacja pozwala uczestnikom gry na zeskanowanie specjalnych kodów QR, za które przyznawane są wirtualne odznaki i punkty. Dodatkowo postępy mieszkańców śledzić można będzie na ogólnodostępnym rankingu uczestników. Wszystkie niezbędne informacje, w tym jak zainstalować aplikację, można znaleźć na https://tutarnobrzeg.pl/mobilna-gra-miejska

Zapraszamy do wspólnej zabawy już od 1 czerwca.