Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza aplikacja mobilna Tu Tarnobrzeg jest już dostępna do pobrania w sklepach Google Play i App Store! Projekt, nad którym pracowaliśmy ostatnie 3 miesiące wreszcie ujrzał światło dzienne :)

Razem z pojawieniem się aplikacji zyskaliśmy nowe logo, które będzie zdecydowanie lepiej prezentować się na Twoim telefonie.

Co możesz znaleźć w aplikacji (i oczywiście na naszej stronie)?

Lokalną wyszukiwarkę

Budujemy bazę tarnobrzeskich firm usługowych, miejsc oraz zajęć dla młodszych i starszych. Dzięki wyszukiwarce oraz możliwości rekomendowania, będziesz mógł znaleźć polecanego lekarza, fryzjera i czy mechanika.

Lokalne okazje i promocje

Gazetki sieci handlowych to już codzienność. Chcemy pokazać Ci jakie promocje mają do zaoferowania lokalne firmy usługowe oraz sklepy, które nie posiadają własnej gazetki. Znajdziesz je w zakładce Okazje w aplikacji mobilnej.

Bezpłatne ogłoszenia

Zależy nam abyś mógł w jednym miejscu znaleźć wszystkie ogłoszenia pracy oraz wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Oczywiście możesz także dodawać i przeglądać ogłoszenia w innych kategoriach. Na razie ilość ogłoszeń jeszcze nie powala, ale możesz pomóc nam to zmienić.

Miasto

W zakładce miasto znajdziesz informacje od lokalnych redakcji, a także te bezpośrednio z Urzędu Miasta, ZUS czy PUP. W tym miejscu będziemy także informować o lokalnych akcjach, które wspieramy. Wisienką na torcie jest lista zwierzaków, które czekają na adopcję w Schronisku u Machowiaków.

Kalendarium

Wszystko co dzieje się w Tarnobrzegu i okolicach zebrane w jednym miejscu. Wydarzenia, konkursy, wystawy, a już niedługo repertuar kinowy. To być może będzie Twoja ulubiona zakładka po zakończeniu lockdownu.

Jak pobrać aplikacje?

Możesz wyszukać “Tu Tarnobrzeg” w sklepie Google Play i App Store lub kliknąć bezpośrednio tutaj w ten link.