Język Angielski dla dzieci

Centrum Helen Doron Tarnobrzeg, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10B, Tarnobrzeg

Język Angielski dla dzieci

Najważniejsze informacje

Organizator Angielski Helen Doron
Miejsce Centrum Helen Doron Tarnobrzeg, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10B, Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 3 do 18 lat

Zajęcia Język Angielski dla dzieci organizowane są przez Angielski Helen Doron. Odbywają się w Centrum Helen Doron Tarnobrzeg (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10B, Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci, młodzieży (wiek od 3 do 18 lat).

Informacja od Organizatora

Helen Doron Early English (HDEE) jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Poza aspektem skutecznej nauki języka obcego podkreślenia wymaga fakt, że dzieci uczęszczające na zajęcia w HDEE, dzięki niestandardowym lekcjom, są bardzo rozwinięte społecznie i łagodnie wchodzą w okres przedszkolny i szkolny.

Międzynarodowa sieć szkół językowych Helen Doron Early English obecna jest w ponad 30 krajach świata. W Polsce w naszych Centrach HDEE uczy się 26 tysięcy dzieci – to małe miasteczko bardzo szczęśliwych ludzi. Angielski metodą Helen Doron to … - kontakt z językiem 14 razy w tygodniu uzyskany dzięki specjalnie opracowanym nagraniom na płytach CD, - cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej pełna ogólnorozwojowych gier i zabaw (w tym prac manualnych), - nauka wyłącznie w małych grupach (od 4 do 8 osób), - możliwość obecności rodzica podczas zajęć, - internetowy Kangi Club – multimedialna platforma gier wspierających opanowanie słownictwa, - możliwość rozpoczęcia nauki już od 3 miesiąca życia i kontynuowania jej do 18 roku życia.

Jak uczymy? SKUTECZNIE. Dzieci poprzez częsty kontakt z angielskim, („osłuchiwanie”) nie przeżywają stresu związanego z mówieniem w obcym języku. Są otwarte na świat a pełne zdania w języku angielskim pojawiają się u nich już w pierwszym roku uczenia. Dlaczego mam wybrać Helen Doron? Helen Doron to unikalna metoda nauczania języka angielskiego. Dzięki specjalnie opracowanym metodycznie kursom dzieci, poprzez osłuchiwanie, mają kontakt z językiem aż 14 razy w tygodniu! Ponadto cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej daje pozytywne wzmocnienie i utrwalenie (poprzez zabawę) wszystkich nabytych wiadomości i umiejętności. (Śpiewanie piosenek, deklamowanie wierszyków, reagowanie na polecenia nauczyciela itd.).

Metoda Helen Doron wykorzystuje skupienie się na rozwoju sensoryczno-motorycznym. To dlatego nasi uczniowie podczas lekcji (i później w domu) podskakują, tańczą i śpiewają równie często jak lepią kleją i rysują tworząc kreatywne kolaże. Dzieci te są bardzo rozwinięte społecznie i bezstresowo wchodzą w etap przedszkolny.

Mini Cheerleaderki
zajęcia sport gimnastyka
Mini Cheerleaderki
ul. Henryka Sienkiewicza 38A

Zobacz szczegóły

Boks dla dzieci
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla dzieci

Zobacz szczegóły

Boks dla Kobiet
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla Kobiet

Zobacz szczegóły

Zespół Wokalny
zajęcia muzyka śpiew
Zespół Wokalny

Zobacz szczegóły

Interpretacja piosenki - nauka śpiewu
zajęcia muzyka gra na instrumencie
Interpretacja piosenki - nauka śpiewu

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej