Sekcja pływania sportowego

Pływalnia MOSiR, Aleja Niepodległości 2, Tarnobrzeg

Sekcja pływania sportowego

Najważniejsze informacje

Organizator Uczniowski Klub Sportowy HETMAN
Miejsce Pływalnia MOSiR, Aleja Niepodległości 2, Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 5 lat

Kontakt

Zajęcia Sekcja pływania sportowego organizowane są przez Uczniowski Klub Sportowy HETMAN. Odbywają się w Pływalnia MOSiR (Aleja Niepodległości 2, Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci, młodzieży, dorosłych (wiek od 5 lat).

Informacja od Organizatora

Naukę pływania w Tarnobrzegu prowadzimy nieprzerwanie od 2010 roku dla dzieci od lat 5, młodzieży oraz dorosłych. Większość form i metod nauczania naszej szkoły pływania jest zgodna z najnowszymi światowymi trendami. Innowacyjne metody, doskonała kadra trenerów oraz profesjonalny zestaw stosowanych przyborów pływackich optymalizują proces szkolenia, umożliwiając prowadzenie nauki pływania na najwyższym poziomie. Uczniowski Klub Sportowy HETMAN Tarnobrzeg to również nowatorski program wychowawczy, który zawiera w sobie elementy ratownictwa wodnego czy organizacji i animacji czasu wolnego. To przede wszystkim pływanie rekreacyjne i sekcja pływania sportowego.

Z myślą o najzdolniejszych uczniach, którzy chcieli zacząć wyczynowo uprawiać pływanie, w 2018 roku powołaliśmy sekcje pływania sportowego UKS HETMAN Tarnobrzeg. Klub posiada licencję Polskiego Związku Pływackiego, co umożliwia starty ligowe w kraju i za granica, a także gwarantuje wysokiej jakości szkolenie. Sekcja pływania sportowego trenuje na pływalni krytej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Klub sprawuje nadzór nad trzema grupami zaawansowania.

Nasza kadra to specjalnie wyselekcjonowani trenerzy pływania z aktualna licencją Polskiego Związku Pływackiego, czynni pedagodzy i absolwenci AWF.

Aby zapisać się na zajęcia wyślij wiadomość na [email protected] lub zadzwoń 530 140 841. Serdecznie zapraszamy.

basen - nauka pływania - pływanie
Mini Cheerleaderki
zajęcia sport gimnastyka
Mini Cheerleaderki
ul. Henryka Sienkiewicza 38A

Zobacz szczegóły

Boks dla dzieci
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla dzieci

Zobacz szczegóły

Boks dla Kobiet
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla Kobiet

Zobacz szczegóły

Zespół Wokalny
zajęcia muzyka śpiew
Zespół Wokalny

Zobacz szczegóły

Interpretacja piosenki - nauka śpiewu
zajęcia muzyka gra na instrumencie
Interpretacja piosenki - nauka śpiewu

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej