Sekcja pływania sportowego

Pływalnia MOSiR, Aleja Niepodległości 2, Tarnobrzeg

Sekcja pływania sportowego

Najważniejsze informacje

Organizator Uczniowski Klub Sportowy HETMAN
Zapisy / Nabór brak informacji, skontaktuj się z organizatorem
Miejsce Pływalnia MOSiR, Aleja Niepodległości 2, Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 5 lat

Kontakt

Opis

Naukę pływania w Tarnobrzegu prowadzimy nieprzerwanie od 2010 roku dla dzieci od lat 5, młodzieży oraz dorosłych. Większość form i metod nauczania naszej szkoły pływania jest zgodna z najnowszymi światowymi trendami. Innowacyjne metody, doskonała kadra trenerów oraz profesjonalny zestaw stosowanych przyborów pływackich optymalizują proces szkolenia, umożliwiając prowadzenie nauki pływania na najwyższym poziomie. Uczniowski Klub Sportowy HETMAN Tarnobrzeg to również nowatorski program wychowawczy, który zawiera w sobie elementy ratownictwa wodnego czy organizacji i animacji czasu wolnego. To przede wszystkim pływanie rekreacyjne i sekcja pływania sportowego.

Z myślą o najzdolniejszych uczniach, którzy chcieli zacząć wyczynowo uprawiać pływanie, w 2018 roku powołaliśmy sekcje pływania sportowego UKS HETMAN Tarnobrzeg. Klub posiada licencję Polskiego Związku Pływackiego, co umożliwia starty ligowe w kraju i za granica, a także gwarantuje wysokiej jakości szkolenie. Sekcja pływania sportowego trenuje na pływalni krytej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Klub sprawuje nadzór nad trzema grupami zaawansowania.

Nasza kadra to specjalnie wyselekcjonowani trenerzy pływania z aktualna licencją Polskiego Związku Pływackiego, czynni pedagodzy i absolwenci AWF.

Aby zapisać się na zajęcia wyślij wiadomość na [email protected] lub zadzwoń 530 140 841. Serdecznie zapraszamy.
basen - nauka pływania - pływanie