Bar Jędruś w swojej pierwszej odsłonie nosił nazwę „Bar u Mamy” i funkcjonował przy sklepie spożywczym „Jędruś”. Obecnie prowadzony jest przez trzecie pokolenie rodziny. Jak mówi Adam Paszta: „Nasza działalność to owoc rodzinnej pracy i tradycji”.

Bar Jędruś na Serbinowie to gastronomia oferująca kuchnię domową, opartą na tradycyjnych polskich daniach. Specjalizuje się w daniach obiadowych, które przyrządzane są ze starannie dobranych składników, nie zawierających konserwantów, sztucznych zagęstników i chemicznych dodatków. Co więcej, w Barze Jędruś dbane jest o to, aby cena wszystkich posiłków była niska i przystępna dla każdego.

Codziennie inne danie dnia

Bar Jędruś od lat cieszy się możliwością serwowania swoich posiłków. Codziennie prezentowane są inne dania dnia, zapewniając tym samym swoim klientom możliwość personalizacji posiłków zgodnie z ich gustami.

„Serwujemy urozmaiconą kuchnię, w atrakcyjnej cenie, a naszą specjalnością są dania barowe i obiadowe, w tym m.in. pierogi, krokiety, zupy, dania mięsne oraz dania fit” - podkreśla Adam Paszta.

Posiłki wydawane są na miejscu lub dostarczane na zamówienie, pod wyznaczony adres. Oprócz jednorazowych dostaw Bar Jędruś oferuje swoim klientom dostawy tygodniowe i miesięczne (wyżywienie dla pojedynczych osób, rodzin czy firm) oraz szeroko rozumiany catering okolicznościowy.

Długoletnie zaufanie klientów

Długoletnie doświadczenie, zaangażowanie i precyzja to trzy podstawowe cechy, które wyróżniają Bar Jędruś. Czytając w internecie różne opinie na temat tego miejsca można zauważyć, że zdanie: „Bar Jędruś to najlepsza kuchnia domowa w mieście” powtarza się zdecydowanie najczęściej.

Sugerując się tym komentarzem, można śmiało powiedzieć, że wszyscy miłośnicy tradycyjnych smaków z pewnością nie pożałują zamówień złożonych w Barze Jędruś.

Aby zapoznać się z szeroką ofertą Baru Jędruś, wystarczy zajrzeć na stronę lokalu gdzie czeka wygodna opcja zamówień online. Jednak najpierw warto sprawdzić kod okazji w aplikacji mobilnej Tu Tarnobrzeg lub na stronie. Trwa właśnie promocja -5% na wszystkie dania w Barze Jędruś.

Zachęcamy do zamówień :)