Pizzeria Sporta Pub to jedno z ciekawszych miejsc na mapie Tarnobrzega, zarówno pod kątem rozrywkowym jak i gastronomicznym. Jest to miejsce, które powstało głównie dla fanów sportu, ponieważ to właśnie oni byli inspiracją przy tworzeniu lokalu. Właścicielom zależało na tym, aby Pub stał się miejscem w którym rozrywka nie zna końca i w którym każdy będzie mógł miło spędzić czas

W Sporta Pub można grać w PS4

Na dużej sali, obejmującej około 40 miejsc siedzących, znajdują się 4 duże telewizory, które wiszą na środku sali, tak aby z każdego punktu można było w komfortowych warunkach zobaczyć ulubione wydarzenia sportowe. Na sali znajdują się zarówno mniejsze stoliki 2-osobowe, jak również duże, nawet 10-osobowe loże, z możliwością roszady.
Oprócz głównej sali w lokalu znajduję się również oddzielna Sala Vip. Znajduje się w niej konsola do gry w PS4 z różnymi grami sportowymi do wyboru. Ponadto salę można wynająć na oglądanie wybranego widowiska sportowego czy imprezę urodzinową.

Mecze na żywo w Sporta Pub

“Lokal posiada możliwość legalnej transmisji różnych wydarzeń jednocześnie. W takich przypadkach przyjmowane są telefonicznie rezerwacje na określony mecz, tak aby móc wcześniej przygotować salę w taki sposób, aby dostosowana była do aktualnych potrzeb naszych klientów. Największą popularnością, jak do tej pory, cieszyły się spotkania na mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy, mecze reprezentacji oraz Gale MMA.”- mówią właściciele lokalu

W lokalu z całą pewnością nie zabraknie rozrywki. W Sporta Pub istnieje opcja darmowego wypożyczenia gier planszowych i karcianych. Kolekcja zajmuje ponad 40 różnych gier, które urozmaicą czas zarówno tym najmłodszym, jak i tym nieco starszym klientom. Na miejscu jest także możliwość gry w piłkarzyki lub darta, które także cieszą się dużą popularnością.

Pizza na wynos

Sporta Pub to nie tylko pub sportowy, po pewnym czasie działalności przekształcił się w pizzerię, do której dołącza coraz większa rzesza smakoszy. Oprócz zapewnienia dobrej zabawy, można tutaj także bardzo dobrze zjeść. Pyszne pizze, zapiekanki, frytki i nuggetsy zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia. Od niedawna lokal prosperuje z nowym menu, w którym znajduje się dużo więcej pozycji nowych smaków, aby dotrzeć do każdego sympatyka fast foodów.

Pizza serwowana jest w dwóch rozmiarach 32 i 40 cm. Pizzeria ma możliwość dowozu zamówień do miejsca zamieszkania za darmo do 3 km na terenie Tarnobrzega, bądź dalej za niewielką dopłatą. Oferta obejmuje także dobrze zaopatrzony bar. Kolorowe drinki i różnorodne shoty wpisały się w jedną z cech charakterystycznych lokalu. Można tutaj także zamówić alkoholową ruletkę oraz inne opcje zabawy z udziałem „procentowej” przyjemności. Wszystko to odbywa się w tle ulubionej muzyki oraz w towarzystwie miłej obsługi, która stara się zapewnić komfortowe warunki, aby każdy klient mógł poczuć się wyjątkowo.

Pizzeria Sporta Pub to interesujące miejsce zarówno pod kątem rozrywkowym, jak i gastronomicznym. Niestety z uwagi na epidemię Covid-19 w tym momencie prosperuje głównie jako pizzeria z dowozem i odbiorem własnym zamówień. Jednak po ustaniu obostrzeń, ponownie powróci do czołówki nieprzeciętnych miejsc spotkań towarzyskich i rodzinnych naszego regionu. Nie ma drugiego, takiego pubu w przeciągu kilkudziesięciu kilometrów od Tarnobrzega. Z całą pewnością warto go odwiedzić!

Jeśli chcielibyście skosztować pysznej pizzy od Sporta Pub to w naszej aplikacji Tu Tarnobrzeg czeka na was okazja 10% zniżki na firmową pizzę Sporta XL Już dzisiaj możecie wesprzeć swój ulubiony lokal i zamówić coś pysznego!